Gentel Telekomünikasyon A.Ş. müşterilerine sunduğu geniş hizmet ağı sayesinde anahtar teslim şeklinde başlayıp bitirdiği projelerine proje sonrasında bakım hizmetleri çerçevesine alarak iş ortaklığını sürdürmektedir.

Bu bakım hizmetleri kapsamında;

  • Otoyol Geçiş Sistemleri
  • KGYS (Kent Güvenliği Yönetim Sistemi) – PTS (Plaka Tanıma Sistemleri) – MOBESE
  • Kablolu – Kablosuz Network

Gibi farklı teknolojik altyapılarda ihtiyaçlar doğrultusunda 7/24 hizmet sunabilmektedir.

Gentel Telekomünikasyon A.Ş. bakım anlaşmalı müşterilerine sunduğu bir diğer hizmet ise bakım hizmeti verdiği altyapı özelinde gerekli olan yedek ürün stok ve lojistik hizmetini sunmaktır.

Gentel Telekomünikasyon A.Ş. olarak müşterilerimizin BT altyapılarının işletmenliğini sağlayarak onların yüksek işletme maliyetlerini düşürmekteyiz. Bu kapsamda müşterilerimize talep ettikleri servisleri sanki kendi Bilgi Teknolojileri departmanları gibi çalışıp düzenlemeleri yapar ve raporlarız.

Aynı zamanda yedek ürün tutma, arıza tespit ve kurtarma, kurulum ve bakım maliyetlerini de Sanal DC hizmetlerimiz içerisinde gerçekleştirerek işletme maliyetlerini düşürmekteyiz.

Kısacası bakım anlaşması çerçevesinde müşterilerin kablolu & kablosuz ve güvenlik ürünlerinin önceden belirlenmiş SLA kapsamlarında çalışmasını mümkün kılar ve iş sürekliliğini sağlarız.

İş Ortaklarımız