Gentel Telekomünikasyon, 30 yılı aşkın güçlü geçmişi ve tecrübesi ile telekomünikasyon sektöründe çalışma alanları ve çalışma fikirleri geliştirmek amacıyla 2006 yılında kurulmuştur.

İstanbul'da bulunan şirketimiz, 50'den fazla çalışanı ve Türkiye'ye yayılmış birçok destek ofisi ile müşterilerine kaliteli ve düşük maliyetli malzemelerle mükemmel ve güvenilir telekomünikasyon hizmetleri sunmaktadır. Anahtar teslim projeler sunan Gentel, uygulama sonrası yerinde bakım ve onarım hizmetleri de vermektedir.

Gentel, Juniper, HPE Aruba, Cisco, Siemens, Microsoft sertifikalarını tamamlamıştır. Dinamik ve modern bir pazarlama anlayışına sahip olan Gentel, kurulduğu tarihten itibaren birçok başarıya imza atmış ve ISO 9001:20015 Kalite, ISO 14001:2015, ISO 18001:2007, TSE belgelerini alarak kurumsal bir şirket olma yolunda ilerlemektedir. -HYB Hizmet Yeteneği ve Sanayi ve Ticaret Bakanlığı tarafından Satış Sonrası Hizmet Yeteneği.

Juniper, Cisco, HP Enterpise - Aruba Networks gibi lider markaların partnerliği ve iş ortaklığını yapan firmamız Türkiye’nin lider telekom operatörleri ve kurumsal müşterilerine kurulum, devreye alma, teknik destek ve bakım ve onarım gibi hizmetler sunmaktadır. Firmamız kurmuş olduğu ayrıcalıklı partnerlik faaliyetleri doğrultusunda hizmet verdiği müşterilerine yedek parça tedarik ve lojistik hizmetleri vererek hizmet kalitesini bir adım daha öne çıkartmaktadır.

İş Ortaklarımız